O nas

DobreKupony.pl to darmowa strona internetowa, na której codziennie umieszczane są kody rabatowe i oferty do szerokiej gamy produktów w polskich i zagranicznych sklepach. Korzystanie z naszej strony jest zupełnie darmowe.

Oszczędź na zakupach online

Nasz cel jest prosty: chcemy ułatwić Ci znalezienie aktualnych kuponów rabatowych i ofert, abyś mógł oszczędzać przy zakupach online. Każdy zaoszczędzony grosz się liczy. Nasz zespół każdego dnia wyszukuje dla Ciebie najlepsze kupony rabatowe i oferty w sieci z ponad 400 sklepów. Regularnie sprawdzamy je wszystkie, abyś nie tracił czasu na promocje, które nie działają lub wygasły.

Zależy nam na naszych użytkownikach

arrowAby DobreKupony.pl mogły się dalej rozwijąć, zależy nam na opiniach naszych użytkowników. W oparciu o nie łatwiej nam zdecydować co zmienić i udoskonalić na naszej stronie. Serwis DobreKupony.pl zaprojektowany został tak, aby być przyjazny dla użytkowników i ułatwić im znalezienie najnowszych promocji. Użytkownicy sami mogą zgłaszać nam istniejące kody rabatowe, co z pewnością przyda się innym.

Skorzystaj z kuponów ekskluzywnych

Przykład kodu ekskluzywnego

Serwis DobreKupony.pl codziennie kontaktuje się z większością swoich partnerów z sieci afiliacyjnych. Możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas najnowsze kupony rabatowe i oferty do wszystkich sklepów, z którymi współpracujemy. Ponadto, masz możliwość skorzystania z kuponów ekskluzywnych, które są wynikiem zaufania między serwisem DobreKupony.pl a partnerami.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać najnowsze kupony rabatowe i oferty. Znajdziesz nas również na mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ i Pinterest, na których możesz śledzić nasze najlepsze promocje.

Jak zarabiamy?

Jak już wspomnieliśmy, DobreKupony.pl to darmowy serwis. Wyspecjalizowany zespół edytorówdaje Ci możliwość oszczędzania na zakupach w internecie. Podczas gdy Ty oszczędzasz na zakupach, strona DobreKupony.pl otrzymuje niewielką prowizję z każdej transakcji.